Sık Sorulan Sorular

Ürün kaç günde elime ulaşır?


Genelllikle satın alınan ürünler aynı gün en geç bir gün sonra anlaşmalı kargo ile adresinize gönderilmektedir.


En az kaç metre satın alabilirim?


Beğendiğiniz kumaşlar'dan 1,00 metre'den başlayarak stok miktarınca dilediğiniz metre'de satın alabilirsiniz.


Fiyatlar metre fiyatı mıdır?


Ürün fiyatı kumaşlar için metre, aksesuarlar için adet karşılığıdır, metreyi ya da adeti + ya da - butonlarına tıklayarak arttırabilirsiniz.


Kartela / Numune alabilirmiyim?


Malesef sitemizde bulunan ürünlerinin hali hazırda kartelası ve numunesi bulunmamaktadır. Toplamda çok çeşitli ürün yelpazesi ile hizmet verdiğimiz için kartela / numune taleplerine 15 iş günü içerisinde cevap verebiliyoruz. Numune istediğiniz ürünlerin isimlerini ve kodlarını, adresinizi ve telefonunuzu yazarak destek@kumasim.com adresine mail göndermeniz gerekmektedir. (Her ürünün kartela / numune talebi işleme alınmamaktadır, bu konuda bilgi mail adresinize iletilmektedir.)


Kargo bedeli ne kadar?


Sitemizden yapmış olduğunuz alışverişte kargo bedeli aldığınız ürünün desisine göre hesaplanır, kargo bedellerini sepetinize eklediğiniz ürün toplamına göre ödeme işlemine gelmeden 'Kargo Metodu' bölümünden görebilirsiniz.

Arzu ederseniz siparişinizi tamamlarken kargo seçeneğinden 'Mağazadan Kendim Alacağım' seçeneği ile ofisimizden gelip teslim alabilirsiniz.


Ürünü kendim alabilirmiyim?


Sitemizdeki ürünlerin hepsi stoklarda mevcut, fakat bazı ürünler ofisimizde bulunmamaktadır, sadece kartela ve ürün numunelerini bulunur.

Bu yüzden ürün sipariş aşamasında fatura ve teslimat adreslerinizden sonra 'Kargo Metodu' seçeneğinde 'Mağazadan Kendim Alacağım' seçeneğini işaretlerseniz, ürün hazırlanınca tarafınıza cep telefon ve mail adresinize ürün hazırdır alabilirsiniz mesajı gönderilecek ve gelip teslim alabileceksiniz.